Типи турів

Вся необхідна інформація для подорожей, відпочинку, туризму по країнах світу

Весільні тури

Весільні тури

Весільна подорож і весілля за кордоном. Шум прибою, легкий бриз створюють чарівну атмосферу для молодят, здається, що весь світ тільки для них.
Гастро-тури

Гастро-тури

Для гурманів, які цінують смакові враження. Як кажуть, їжа може розповісти про дух народу куди більше інших творів архітектури та живопису.
Гірськолижні тури

Гірськолижні тури

Це кращі емоції, романтика, свіже повітря, адреналін. Припадуть до душі любителям активного відпочинку і всім бажаючим оздоровитися.
Екотури

Екотури

Активний туризм з відвідування незайманих куточків природи. У екотуризм немає ризику, а ось відчуття великої пригоди максимально.
Екстремальні тури

Екстремальні тури

Для тих, хто жадає гострих відчуттів наодинці з природою. Відкрийте красу підводного світу або зійдіть гірським схилом на лижах!
Індивідуальні тури

Індивідуальні тури

Будь-які капризи туриста за відповідною ціною. Для тих, хто прагнем відпочіті там, де не ступала нога співвітчізніка. Ніяких стандартів і шаблонів.
Круїзи

Круїзи

Вирушаючи в круїз, Ви відкриєте для себе цікаві міста і країни світу, насолодіться неймовірними морськими пейзажами на борту лайнера.
Тури вихідного дня

Тури вихідного дня

Якщо вам не дають тривалу відпустку або Ви просто хочете змінити обстановку на пару днів, то можна з'їздити в Європу на вікенд.
Тури по Україні

Тури по Україні

Україна - це і середньовічні замки, загублені в сільській глушині, і маленькі львівські дворики, які не побачиш з вулиці, це і масивні монастирі.